Kariéra

Kuchař / Kuchařka

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v zavedené a stylové restauraci MARINA-BAR v Kladně.

Co vás čeká?

Hledáme do našeho týmu pohodové kolegy, kteří rádi pracují s lidmi.

Kreativitu a dobré nápady, které nám pomohou k tomu aby se k nám zákazníci vraceli umíme ohodnotit.

Požadujeme příjemné vystupování a jeden rok praxe v oboru. I bez ní se ale obejdeme, pokud Vám práce jde od ruky – přijďte a vyzkoušejte 😉

Náplň práce:

  • volba technologických postupů pro přípravu pokrmů
  • příprava a úprava produktů a pokrmů
  • výdej jídel
  • ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení
  • provádění hygienicko-sanitační činnosti v kuchyňském provozu

Požadujeme:

  • samostatnost a spolehlivost
  • výuční list v oboru
  • zkušenosti z provozu
  • flexibilitu
  • práce v týmu
  • samostatnost, zodpovědnost, svědomitý přístup, pracovní nasazení, odolnost vůči stresu

Co vám můžeme nabídnout

  • práci v příjemném prostředí stylové restaurace, která nabízí kvalitní domácí a čerstvé jídlo.
  • zaměstnanecká cena při odběru výrobků na rodinné akce
  • firemní akce
  • nástup možný ihned
  • práce na krátký/dlouhý týden

V případě, že Vás nabídka práce zaujala, těšíme se na Váš životopis na emailu personalni@vgroup.cz nebo volejte na telefon 602 286 206.

Adresa

Arménská 3294, Kladno

Rezervace
Sledujte nás