V souvilosti s nařízením vlády ČR je restaurace pro veřejnost uzavřena. 

Dovolujeme si Vás pozvat do nově otevřené dvoupodlažní restaurace MARINA-BAR, která se nachází přímo v areálu autocentra V- GROUP s.r.o.

 

 

 

Užijte si stylové středomořské prostředí restaurace. Z přízemí můžete sledovat, jak probíhá čištění Vašeho vozu či nabíjení Vašeho elektromobilu. V horní části restaurace budete mít maximální soukromí k obchodnímu i přátelskému posezení.

Rádi Vám nabídneme speciality ze sladkovodních i mořských ryb a mořských plodů. Najdete u nás i velký výběr salátů, u kterých dodržujeme zásady zdravé výživy.  Nechybí v nich cizrna, kuskus, čerstvé bylinky a slunečnicová a dýňová semínka.  Na své si přijdou i milovníci steaků i jiných masových specialit.

Po vynikajícím jídle doporučujeme i naše domácí dezerty s luxusní kávou Reserva 100% rainforest. Tato káva je ručně sklízená, zrnka kávy jsou ošetřena s maximální péčí. Vůně má decentní nádech připomínající nejjemnější koření jako je skořice, kakao nebo sušené ovoce. To je základ ušlechtilé kávy CAFE RESERVA. Vychutnejte si chuť a aroma kávy z pečlivě vybraných zrn, která pocházejí z malých farem a plantáží rovníkové Afriky, Indie nebo Střední a Jižní Ameriky.

Novinkou jsou snídaňová menu podávaná s kávou RESERVA a s čerstvě vymačkanou šťávou z pomerančů, grapefruitů, jablek a mrkve. Též nabízíme i ovocná smoothies která Vám dodají energii na celý den.

Připravíme pro Vás firemní večírek, oslavy narozenin, svatby, různé akce i s námořnickou obsluhou.

Udělejte svým blízkým radost a potěšte je dárkovým poukazem naší restaurace.